Kontakt:
info@visitelva.ee
www.visitelva.ee

Tunnustamiskampaania “VÕRTSJÄRV ON VÕRRATU” tulemused selgunud

PRESSITEADE 10.12.2009

Võrtsjärve SA viis 2009 aastal läbi tunnustamiskampaania “ Võrtsjärv on võrratu”. Tunnustamiskampaania eesmärgiks oli innustada Võrtsjärve ümbruse ettevõtjaid kaasa lööma Võrtsjärve turismipiirkonna, sh oma ettevõtte maine ja konkurentsivõime edukuse kasvule. Meie eesmärgiks oli  samas ka motiveerida turismiteenuseid pakkuvaid ettevõtjaid tutvustama kogu Võrtsjärve ümbruse puhkevõimalusi.

Võrtsjärve Külastuskeskuses 8.detsembril 2009 toimunud üritusel teavitasime kohaletulnuid kampaania tulemustest ja autasustasime tunnustamiskampaania jooksul enim hääli saanud ettevõtteid.

Auhinna väärilisteks peeti

Veldemani Puhkemaja, Viljandimaa, Kolga-Jaani vald

Kõige rohkem investeerinud puhkemajanduse arendamisse vallas, oluline külaliikumise arendaja Vaiblas ja erinevate spordiürituste korraldaja.

Järveveere puhkekeskus, Viljandimaa, Viiratsi vald

Tõeline üllatusinvesteering aastal 2009 Võrtsjärve ääres. Majade ehitusel kasutatud ökoloogilisi materjale, suurepärane vaade järvele ja olemas vajalik sadam turistide jaoks.

Kaleselts, Viljandimaa, Viiratsi vald

MTÜ Kaleselts on arendanud aktiivset tegevust Võrtsjärve ääres mitmes suunas: traditsioonilise paadiehituse taaselustamine, koolitanud välja mitu noort paadiehitajat, käivitanud kalepurjekaga turismiteenuste osutamise, ühendanud kalapüügi ja turismi valdkonna, toonud au ja kuulsust nii Võrtsjärve SA-le, kui ka ümbritsevatele valdadele ja küladele.

Waide motell, Tartumaa, Rõngu vald

Innovaatiline, ajaga kaasas käiv ettevõte. Suurepärane koostööpartner nii Võrtsjärve SA-le kui ka teistele Võrtsjärve piirkonna ettevõtetele. Aidanud juba kümme aastat läbi viia Võrtsjärve rattamatka.

Kõikidele võitjatele Võrtsjärve SA poolt veelkord palju õnne!