Kontakt:
info@visitelva.ee
www.visitelva.ee

Tere tulemast avastama metsapealinna Elvat!

Elva linn tähistab sel aastal 75 aasta möödumist linnaõiguste saamisest. Läbi aastate on linn oma ilmset muutnud, kuid säilitanud ajaloolise hõngu läbi kaunite suvilaarhitektuuri, inimeste, kes siin elanud ja tegutsenud, juttude ja legendide. Kuid kõigil ei ole aega ega mahti külastada arhiive ja ürikuid, tutvumaks ühe kauni männilinnaga. Seepärast otsustasime Elva Matkakeskuses, et teeme selle teile lihtsamaks läbi külastusmängu.

Valisime välja 15 objekti, millest kõigil oma tähtsus ja lugu linna ajaloos. Iga objekti juurde on paigaldatud A4 mõõdus tahvel (nagu alloleval pildil), mille peal lühike tutvustav tekst eesti ja inglise keeles. Kuid siin läheb asi põnevaks. Iga objekti kohta on esitatud ka üks küsimus, millele ootame teie poolset vastust. Kui vastus olemas, saate vihje järgmise objekti kohta. Selleks, et lihtsam oleks alustada, ütleme teile ette esimese plaadi asukoha: Elva Matkakeskuse esise ringtee ringl, keskuse sildi juures! Kui olete selle sildi üles leidnud, saate siit juba edasi seigelda.

Mõne tahvli otsimiseks tuleb tiba vaeva näha, sest mis mäng see oleks, kui kõik oleks lihtsasti tabatav? Kui kõik küsimused on vastatud, siis too need Elva Matkakeskusesse. Paneme teie tulemuse kirja ning oktoobris osalevad kõik enda tulemuse registreerinud osalejad loosis.

Osaleda võib individuaalselt kui seltskonnaga. Vajalik on paber ja pliiats ning marsruut läbi käia, vastused kirja panna ja meile läkitada.

 Soovime teile edukat avastusretke!

Rohkem infot