Kontakt:
info@visitelva.ee
www.visitelva.ee

Seminar „Turundus tegutsevatele väikeettevõtjatele“

Seminar „Turundus tegutsevatele väikeettevõtjatele“

Oma toote või teenuse turundus ei ole lihtne. Alustavale väikeettevõtjale, kelle peamine tähelepanu on suunatud tootmise käimasaamisele, võib see olla päris kaelamurdev. Et turunduse teemasse saada selgust ja teha õigeid otsuseid, otsustasime korraldada seminari.

Seminar toimub 11. septembril kell 11-17 Mosina veskis, Elva jõe ääres. Osalema on oodatud väiketootjad ja -ettevõtjad.

Turunduse toimimispõhimõtteid ja töövõtteid selgitab ja osalejate tegevust aitab analüüsida Kristina Mänd. Kristinat tuntakse ilmselt rohkem perioodist, kui ta tegutses vabaühenduste liidu EMSL (Eesti Mittetulundusühingute ja Sihtasutuste Liit) juhina. Kristina on programmide ja organisatsioonide turundamise, juhtimise ja arendamisega tegelenud ligi 20 aastat nii Eestis kui ka rahvusvaheliselt – näiteks USAs, Lõuna-Aafrikas, Gruusias, Myanmaris. Juhtimist ja turundust on Kristina õppinud New Yorgi ülikoolis. Lisaks EMSLile on Kristina töötanud ka rahvusvahelises kodanikuühenduste liidu CIVICUS asejuhina, Poliitikauuringute Keskuse Praxis Praxise Akadeemia juhina ning varasemalt AIDSi Ennetuskeskuses, New Yorgi organisatsioonis Lifebeat – Music Industry Fights AIDS ja

Rahandusministeeriumis. Viimastel aastatel on Kristina teinud palju tööd koolitaja ja nõustajana kaasamise,

turunduse ja organisatsiooni arendamise vallas üle maailma.

Koos õpime, räägime ja arutame:

–     millest turundus koosneb, mis teeb turundustegevuse edukaks ja millest hoiduda;

–     kuidas oma toodet või teenust ning tema maksumust kujundada;

–     kuidas valida sihtrühma ja selleni ka jõuda;

–     kuidas oma teenust või toodet pakkuda ja saavutada kliendi ostusoov;

–     mida omaenda tegevuses silmas pidada ja vajadusel muuta.

 

Päeva jooksul analüüsime, mis on seni tegemata jäänud või valesti tehtud ja mis peaks olema järgmised sammud teel edule. Päeva lõpuks peaks kõigil osalejatel olema rohkem eneseusku, teadmist kuidas oma seniseid kogemusi paremini ära kasutada ja plaan, mida järgmiseks ette võtta.

Registreerumistähtaeg on 25. august. Registreerumiseks saatke palun täidetud osaleja ankeet aadressil mosina.veski@gmail.com. Lisainfot saab telefonil 5837 1345. Seminaril osalemise tasu on 62 eurot, mille saate tasuda OÜ TerveElu arveldusarvele EE831010220229727222 SEB pangas.

ankeet

Lugupidamisega,

Tiina Vahtra

Tegevjuht